Skip to content

Alek

Czech
Index arrow Services-Products arrow Tech.processes
Tech.processes
SW pro vizualizaci a řízení technologických procesů Print
There are no translations available

Pro vizualizaci a řízení technologického procesu, následné ukládání dat a jejich zpracování používáme především tyto programy:

  1. Control Web 2000, Control Web 5 od výrobce Moravské přístroje a.s. Systém je vhodný pro vizualizaci průmyslových procesů a řízení v reálném čase, budování technologických informačních systémů a mnoho dalšího. Pro nasazení aplikace je třeba na koncovém počítači uživatele instalovat Runtime modul.
  2. Delphi - univerzální programovací nástroj pro PC jak pro technologické tak kancelářské aplikace s vazbou na řídící systémy přes COM, TCP a pod. Programovací nástroj Delphi používáme především při vytváření uživatelsky příjemných formulářů pro vstup a výstup dat u specielních aplikací, ale také pro řešení specifických uživatelských požadavků na vyhodnocení a zpracování dat. Velmi spolehlivé je ukládání a zpracování dat do standartních formátu databází pomocí příkazů SQL a jejich následné zpracování.
  3. C++ - pro programování specielních úloh pro řídící systémy PROMOS výrobce ELSACO Kolín. Jedná se především o centrály CCPU-03, CCPU-21, FCPU-02,03
  4.  Databáze Access pro vyhodnocení, správu a nebo zadávání dat pro následné zpracování řídícím programem Control Web nebo Delphi.  Používáme také pro samostatné specielní aplikace.
 
Některé vybrané aplikace Print
There are no translations available

                    Vybrané aplikace byly vytvářena různými programovími nástroji, a vždy se především uplatňovalo hledisko intuitívního a pohodlného ovládání a také požadavek zákazníka na funkčnost a dostupnost.

Read more...
 
HW pro řízení technologických procesů Print
There are no translations available

                      Používaný HW není podmínkou při realizaci. Je to určitá forma nabídky, kdy za přijatelnou cenu dostáváme vysokou spolehlivost, jednoduchost řešení a především intuitivní způsob ovládání pro obluhu měřícího, testovacího pracoviště nebo velínu.

Read more...