Skip to content

Alek

Czech
Typový projekt
O programu Print
There are no translations available

Ovládací ikonyProgram se spouští přes ikonu - zástupce programu. Po spuštění programu je na Vaší obrazovce a to trvale nad všemi aplikacemi k dispozici následující základní pruh nástrojů. Veškerá činnost programu na nadřízeném počítači je podřízena základní koncepci tj. nezávislosti na propojení s jednotlivými podstanicemi.
 
Konfigurace programu Print
There are no translations available

Základní koncepce vychází z nadřízeného PC u energetika a autonomně pracujících stanic nevyžadující trvalý kontakt s nadřízeným PC a to i z pohledu dlouhodobé archivace údajů.

Energetik může tedy sledovat jinou technologii nebo pracovat na PC s jinými programy a občas provést kontrolu okamžitého stavu a nic se nestane, když vypne počítač nebo restartuje PC. Pokud je zapotřebí trvalého dozoru ze strany obsluhy, je možné připojit samostatný nezávislý monitor, který může mít volitelná přístupová práva.

                                                                  thumb_wkonfigurace.jpg

Read more...
 
Tabulkové, grafické a statistické zpracování Print
There are no translations available

              Program WODBER nabízí možnost statistického zpracování dat.

 wstatistika.jpg

 

Read more...
 
Operativní řízení odběru Print
There are no translations available

Operativní řízení odběrugrafický průběh plnění 1/4 hodiny, hodiny, regulační stupeň, výpis regulovaných skupin, volitelná velikost grafu, okamžitý, doporučený odběr v KW, datum, čas, poslední 4 hodiny v 1/4 hodinách, akustická signalizace, volba množství údajů ve výpisu, při překračování zápis do protokolu zpráv - aktivní na popředí, pasivní na pozadí…
 
Monitorování zobrazených hodnot Print
There are no translations available

vizualizace technologie, okamžité hodnoty teplot, tlaků, odběrů, stavu regulace, ventilů apod., zobrazení hodnot je provázáno s grafickým průběhem za posledních 34 hodin nazpět, tolerancemi a pod., možnost zobrazení okamžitého odběru z podružných pulzních měřidel(elektroměry, vodoměry), dálkové řízení nebo ovládání ze schématu, při překračování limitních hodnot zápis do protokolu zpráv - aktivní na popředí, pasivní na pozadí…